Gülsin Onay ‎Piyano‬ Ustalık Sınıfı 02-05 Şubat 2016 Tarihleri Arasında
14th Jazz Poster Contest-Deadline: Jan 20, 2015
MARTHA GRAHAM EKOLÜ İKSEV’DE TABLA EŞLİĞİNDE MODERN DANS
TR  |  EN
İzmir Foundation for Culture, Arts and Education

The Izmir Foundation for Culture, Arts and Education is an independent and autonomous foundation which was officially established on 16th December 1985 in accordance with the Turkish Code of Civil Law (No: 903, 13.07.1967, articles 73-81/B)

 

14th Jazz Poster Contest Specification Announced İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV), 23. İzmir Avrupa Caz Festivali’nin afişini yine yarışma ile belirleyecektir. “Avrupa Cazı” gibi özel bir alana sahip, dünyanın sayılı festivallerinden biri olan “İzmir Avrupa Caz Festivali”ne gençlerin bakış açısını taşımayı, grafik sanatına ilgi duyan öğrencilerin ve genç grafik sanatçılarının yaratıcılıklarını desteklemeyi amaçlayan yarışmaya son katılma tarihi 28 Aralık 2015 Pazartesi olarak belirlenmiştir.
Martha Graham Ekolü İKSEV’de Atölyesi Sona Erdi İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği işbirliğiyle gerçekleştirdiği Martha Graham Ekolü İKSEV’de atölye çalışmaları sona erdi. Atölyeye katılan 30 dansçı katılım belgelerini İKSEV’de düzenlenen törenle aldı. Çalışmaların çok verimli geçtiğini belirten dansçılar, “hiç bitmesin istedik” diyerek İKSEV Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper ve eğitmenlerine teşekkür etti.
News
İKSEV - İzmir Foundation For Culture Arts And Education